Viesmīļu zvanu sistēmas 5 priekšrocības

Vai esat domājuši, cik daudz laika un personāla izmaksu variet ietaupīt, uzlabojot klientu apkalpošanu restorānā vai kafejnīcā ar elektronisko viesmīļu izsaukšanas sistēmu? Mēs piedāvājam trīs dažādu veidu zvanu sistēmas: viesmīļu izsaukšanas, klientu apziņošanas un servisa izsaukšanas sistēmu.

Viesmīļu izsaukšanas sistēma — paredzēta saziņai starp Jūsu virtuvi un ēdamzāli. Jūs varat paziņot viesmīļiem, ka ēdiens ir gatavs pasniegšanai. Viesmīļu skraidīšana šurpu turpu bez īsta iemesla, atdzisuši ēdieni un skaļi zvani paliek pagātnē. Piedāvājam stilīgus pie jostas piestiprināmus rokas pulksteņus un peidžerus.

Klientu apziņošanas sistēma — varat paziņot saviem klientiem, ka viņu ēdiens ir gatavs, un viņi var ierasties to paņemt.

Servisa zvanu sistēma — nospiežot vienu pogu, klienti var sazināties ar viesmīli, lai pasūtītu vēl, palūgtu rēķinu vai atceltu zvanu.

Viesmīļi pienāk pie galdiņiem pēc iespējas ātrāk, kad konkrētais klients ir izrādījis interesi pasūtīt vai apmaksāt rēķinu. Jūsu klienti precīzi zinātu, kad ir pienācis laiks ieņemt galdiņu vai doties pēc ēdiena. CompuCash piedāvātajā zvanu sistēmā ir iespējamas visas šīs iespējas.

Zvanu sistēmas piedāvā risinājumus ierastākajiem restorānu, kafejnīcu un ēdnīcu izaicinājumiem. Šīs sistēmas var:

  • uzlabot darba efektivitāti
  • paaugstināt apkalpošanas kvalitāti
  • izmantot darbiniekus pareizajiem uzdevumiem
  • samazināt darbaspēka izmaksas
  • paaugstināt klientu apmierinātības līmeni

CompuCash nodrošinātā tirdzniecības vietas kases sistēma kopā ar elektronisko zvanu iespēju tiek izmantota kafejnīcās uz prāmjiem, kas kursē starp Igaunijas kontinentālo daļu un divām lielajām salām Sāremā un Hījumā. TS Ships ēdināšanas menedžeris Ģerts Nepperi stāsta, ka klientu izsaukšanas sistēmas izmantošana kafejnīcās bijusi patiešām noderīga. Lielāko daļu ēdienu klientiem saņem uzreiz, bet daži ēdieni, piemēram, pankūkas, tiek gatavoti pēc konkrēta klienta pasūtījuma. Izmantojot zvanīšanas sistēmu, klientiem nav jāstāv un jāgaida, bet viņi var piesēst pie sava galdiņa, līdz sāk mirgot un zvanīt peidžeris.

Lai gūtu vairāk informācījas zvaniet mums +371 2688 2932 vai epastā: sales@compucash.lv

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.