Festivāli un lielie koncerti

CompuCash sistēma ar mobilo planšetdatoru kases aparātiem un CompuCash POS lietotni ir ideāls risinājums ātrai pārtikas, dzērienu un suvenīru pārdošanai festivālos un lielos koncertos. Sistēmas iestatīšana un kases aparāta lietošana ir tik vienkārša, ka jebkurš cilvēks to var apgūt 15 minūšu laikā.

 • Mobilie kases aparāti
 • Noliktavas pārvaldība
 • Karšu maksājumu moduļi
 • Tekošā laika statistika

Vērtīgas iespējas

 • Ātra pārdošana, pateicoties integrētajiem maksājumu termināļiem. Pārdošanas darījumu var reģistrēt ar minimālu klikšķu skaitu, lai nodrošinātu raitu pārdošanu arī tad, ja pie kases aparāta ierodas simtiem cilvēku uzreiz. Integrācija ar maksājumu termināļiem vēl vairāk paātrina pārdošanas procesu un novērš kļūdas, kas varētu rasties manuālas ievades rezultātā.

 • Personāla kontrole Īpašnieki var pārraudzīt pārdošanas datus un noliktavas stāvokli tekošajā laikā tīmeklī, izmantojot pašu izvēlētu ierīci. Informācijas panelis un detalizēti pārskati ļauj ērti pārraudzīt. Iespējams nokonfigurēt diagrammu informācījas pasniegšanu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Pēc izvēles var pievienot videonovērošanu, kas integrēta ar kases aparāta darbību žurnālu, izslēdzot darbinieku ļaunprātīgu darbību iespējas.Personāla kontrole Īpašnieki var pārraudzīt pārdošanas datus un noliktavas stāvokli tekošajā laikā tīmeklī, izmantojot pašu izvēlētu ierīci. Informācijas panelis un detalizēti pārskati ļauj ērti pārraudzīt. Iespējams nokonfigurēt diagrammu informācījas pasniegšanu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Pēc izvēles var pievienot videonovērošanu, kas integrēta ar kases aparāta darbību žurnālu, izslēdzot darbinieku ļaunprātīgu darbību iespējas.

 • Noliktavas pārvadība pēc artikuliem, minimālajiem atlikumiem. Jūs varat ērti pārvaldīt savu noliktavu, iestatot minimālos daudzumus dažādām tirdzniecības vietām. Izvairieties no tirdzniecības kavēšanās, iestatot automatizētu preču pasūtīšanu.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.