Muzeji un izklaides centri

CompuCash apvienojumā ar piekļuves kontroles sistēmu un/vai tiešsaistes biļešu aplikācīju ir integrēts nākotnes risinājums.

 • Kases aparāts
 • Noliktavas vadība
 • Klientu vadība
 • Pašapkalpošanās kases
 • Tiešaistes biļetes
 • Piekļuves un kontroles sistēma

Vērtīgas iespējas

 • Visaptverošs risinājums. CompuCash piedāvā integrētu risinājumu biļešu pārdošanai kasē, kā arī Jūsu tīmekļa vietnē. Tā pati biļete ļaus klientiem iekļūt Jūsu muzejā vai izklaides centrā. Jūs varat pārdot suvenīrus veikalā, ēdienus, dzērienus savā kafejnīcā un vienlaicīgi nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus kooperatīvam pasākumam.

 • Piekļuves kontrole. Ar CompuCash POS sistēma sasieta ar piekļuves kontroli, Jūsu klienti varēs ērti iziet cauri Jūsu muzeja vai izklaides centra vārtiem, izmantojot biļeti vai aproci, kas iegādātas POS, pašapkalpošanās kasē vai Jūsu tīmekļa vietnē. Tādā veidā Jums nav jāalgo darbinieki, lai pārbaudītu ieejas biļetes. Piekļuvi var kontrolēt ar dažāda veida vārtu, durvju un turniketu palīdzību.

 • Statistika. POS sistēma ļauj ērti apkopot informāciju par apmeklētājiem, piemēram, kopējo skaitu, tautību, vecumu utt. Sistēma apkopos informācīju pārskatāmos pārskatos.

 • Pašapkalpošanās, t.sk. pilnībā autonomi risinājumi. Pašapkalpošanās kase, ar ērti lietojamu lietotāja interfeisu, ļauj pārdot biļetes, paātrinot apkalpošanu saspringtās stundās. Pašapkalpošanās risinājums ir lielisks papildinājums arī kafejnīcām vai ēdnīcām. Pārdot var pēc preces svara. Pašapkalpošanās terminālis var sazināties ar Jūsu klientiem viņu izvēlētajā valodā: latviešu, krievu, angļu, lietuviešu, igauņu vai somu valodā.

 • Dāvanu kartes un lojalitātes kartes. Varat piedāvāt dāvanu kartes un izmantot CompuCash, lai uzraudzītu un analizētu to lietojumu. Turklāt Jūs varat piedāvāt lojalitātes kartes vai reģistrēt klientus, izmantojot viņu ID karti. CompuCash POS sistēma ļauj izmantot lojalitātes kartes, kas uzkrāj bonusa punktus un nodrošina ar tiem saistītas atlaides. Informāciju par pastāvīgajiem klientiem ir viegli pārvaldīt. Jūsu mārketinga nodaļa var izmantot CRM moduli, lai radītu kampaņas vai izteiktu mērķētas piedāvājumus.

 • Tiešsaistes biļešu tirdzniecība. Mēs nodrošināsim Jūsu vietni ar ētru risinājumu biļešu iegādei tiešsaistē, palielinot pārdošanas rādītājus. Tiešsaistē iegādātās biļetes (izdrukātas vai viedtālruņa ekrānā) ļauj klientiem iekļūt Jūsu muzejā vai izklaides centrā, neapmeklējot kasi, jo mūsu POS sistēma ir sasieta ar piekļuves kontroles sistēmu. POS sistēma, piekļuves kontroles sistēma un tiešsaistes biļešu pārdošanas risinājumu ir izstrādājis CompuCash.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.