StreetFood busiņi un ēdnīcas

CompuCash POS sistēma ir ideāli piemērota ātrai pārdošanai pīķa stundās, kad visi ir izsalkuši. Mazie un mobilie planšetdatoru kases aparāti ir ideāli piemēroti streetfood busiņiem. Papildus piedāvājam pašapkalpošanās kases ēdnīcām.

 • Kases aparāts
 • Noliktavas pārvaldība
 • Klientu vadība
 • Pašapkalpošanās kases
 • Video novērošana

Vērtīgas iespējas

 • Mobila un kompakta POS sistēma, lai veicinātu ātru pārdošanu. POS sistēma, kuras pamatā ir iPad vai Android planšetdators, ir maza, kompakta un par pieņemamu cenu. Pārnēsājams, viegli uzstādāms un lietojams. Jūs varat reģistrēt pārdošanas darījumu ar minimālu klikšķu skaitu, lai nodrošinātu vienmērīgu darba plūsmu pīķa stundās un palielinātu gan pārdošanas apjomu, gan klientu apmierinātību. Integrācija ar maksājumu termināļiem vēl vairāk paātrina pārdošanas procesu un novērš kļūdas, kas varētu rasties manuālas ievades rezultātā. Varat izmantot maksājumu termināli rēķinu un pasūtījumu drukāšanai.

 • Pasūtījumu vadība POS sistēma ļauj izdrukāt pasūtījumus, tostarp īpašus pieprasījumus un komentārus, palīdzot virtuves darbiniekiem. Varat izmantot zvanu sistēmu ar peidžeriem, lai racionalizētu procesus un samazinātu darbaspēku. Sistēma informē klientus, kad viņu ēdiens ir gatavs, un viņi to var paši paņemt.

 • Centralizēta franšīzes vadība Ja Jums pieder vairākas atrašanās vietas, varat tās pārvaldīt centralizēti un iegūt konsolidētu informāciju par visām vietām vienuviet. CompuCash padara to iespējamu. Jūs var pārraudzīt pārdošanas datus un noliktavas stāvokli tekošaja laikā tīmeklī, izmantojot Windows, Android vai Apple ierīces. Informācijas panelis un detalizēti pārskati ļauj ērti pārraudzīt. Abi ļauj iepriekš konfigurēt diagrammu veidus atbilstoši Jūsu vajadzībām.

 • Elektroniskās piegādes pavadzīmes Jūs varat importēt pirkuma rēķinus noliktavas pārvaldības programmā atuomātiski, izvairtoties no manuālas ievades un laika patēriņu, kas ar to saistīts.

 • Receptes un aprēķini Varat ērti pievienot receptes, tostarp izmantot recepti kā daļu no citas receptes. Tas nodrošina krājumu pārvaldības precizitāti un vienkāršo pasūtījumu veikšanu, kas var būt arī automātiska. Lielākiem pasūtījumiem CompuCash sistēma palīdz aprēķināt nepieciešamo izejmateriālu daudzumu.

 • Svara atbalsts Ja pārdodat salātus, zupas, konfektes vai citas preces pēc svara, POS sistēma aprēķina cenu automātiski, pamatojoties uz izmērīto svaru. Pārdodat pēc svara arī pašapkalpošanās kasēs.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.