Baltic Restaurants uz prāmjiem

Baltic Restaurants ir ēdināšanas uzņēmums, kas pārvalda gandrīz simts ēdināšanas uzņēmumus visā Igaunijā. Pēdējos gados uzņēmums pakāpeniski ir ieviesis CompuCash POS sistēmu.

CompuCash POS sistēma ir ieviesta uz četriem prāmjiem, kas kursē uz un no Hījumā un Sāremā. Labi nostrādātas pašapkalpošanās kases bija viens no izšķirošajiem faktoriem, kas noteica CompuCash izvēli. Tā ļāva novērst rindas, kas radās īsā brauciena dēļ, jo īpaši Sāremā līnijā.
  • CompuCash piedāvā ērti lietojamu pašapkalpošanās POS sistēmu ar mūsdienīgu dizainu. CompuCash dienesta kases aparāti var identificēt produktus vairākos veidos.
  • Baltic Restaurants izmanto iebūvētus svarus pašapkalpošanās kasēs sveramo ēdienu tirdzniecībai. Lietotāja interfeiss ir viegli saprotams, klienti ir divu pieskārienu attālumā, lai nosvērtu jebkuru preci bez papildus meklēšanas.
  • Ar CompuCash POS sistēmu integrētajai videonovērošanai var izmantojot WiFi tīklu, kas ir būtiski, jo kabeļu izvilkšana kuģī būtu dārgs un sarežģīts process.
  • Četri prāmji kopā izmanto gandrīz 20 POS kases, no kurām 10 ir pašapkalpošanās kases.
  • POS sistēmas datu bāze ir kopīga visiem kuģiem, nodrošinot centralizētu informācijas apkopošanu un pārvaldību tekošajā laikā.

 

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.