Estonian Burger Factory

Kur ir labi burgeri – parasti tiek izmantota CompuCash kases sistēma. Pateicoties tās modulārajai konstrukcijai, sistēma ir lieliski piemērota mazākiem uzņēmumiem.

  • Atvērti kopš 2012.
  • Virzās uz ekoloģisku biznesa modeli

Estonian Burger Factory izmanto CompuCash jau četru gadu garumā.
  • Estonian Burger Factory norēķinu sistēma ir balstīta uz ID kartēm un ir daļa no CompuCash programmatūras.
  • Estonian Burger Factory izmanto Merit grāmatvedības programmu, kas saslēgta ar CompuCash. CompuCash var integrēt ar lielāko daļu Baltijā izplatīto grāmatvedības programmu.
  • Lai apkalpošana būtu ātra, ir svarīgi, lai kartes maksājuma summu karšu terminālis nolasītu automātiski no POS sistēmas. Estonian Burger Factory karšu termināļi ir savienoti ar POS sistēmu.

Estonian Burger Factory šefpavārs Martini Aule stāsta, ka CompuCash kases sistēma ir lieliski piemērota arī mazāka izmēra restorāna darbiniekiem, jo papildus pamatvajadzībām ir pieejamas arī visdažādākās papildu nianses, kā darbu padarīt efektīvāku.

Ātrā darba tempa dēļ vēl neesam paspējuši iedziļināties visās CompuCash piedāvātajās iespējās. Vienā Martins gan ir pārliecināts – CompuCash pret citu sistēmu viņš nemainītu.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.