Festivāli un lieli koncerti

CompuCash POS sistēma ir izmantota lielākajos Igaunijas mūzikas festivālos un koncertos. Piemēram, mēs esam piegādājuši POS sistēmas Weekend Festival un I Land Sound festivāliem. Kā arī CompuCash tika izmantots, lai atvieglotu biļešu pārdošanu tādos lielkoncertos kā Metallica un Bon Jovi.

  • Kontrole pār skaidras naudas darījumiem. Visas kases aparāta darbības tiek reģistrētas, lai līdz minimumam samazinātu darbinieku zādzības risku.
  • Bāra noliktavas atlikumi tiek automātiski atjaunināti pēc katras pārdošanas. Bāra vadītāji zina, kad nepieciešams papildināt noliktavu.
  • Precīza pārdošanas statistika. Lai pieņemtu nekļūdīgus lēmumus, ir nepieciešami precīzi dati.

Antons Musts, Livelife valdes loceklis / Live Nation partneris: “Mūsu sadarbība ar CompuCash aizsākās pagājušajā gadā Guns N’ Roses koncertā. Šogad tā turpinājās ar Bon Jovi koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē. CompuCash komanda bija ļoti profesionāla un viss bija labi noorganizēts. Galu galā bija labs rezultātu, ņemot vērā, ka jaunā aplikācija tika pabeigta tikai dažas nedēļas pirms koncerta un “izdzīvoja” tik lielu koncertu. Tiesa, koncerta laikā tika konstatētas dažas uzlabojamas nianses. CompuCash apsolīja ķerties klāt un veikt  izmaiņas aplikācijā līdz Metallica koncertam, kas jūlijā bija plānots Raadi lidlaukā. Nepievīla un, patiesi, uz Metallica visas rekomendācijas bija ieviestas. Prieks sadarboties!”

 

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.