Muhu maiznieki

Ir teiciens, ka Muhu salā laiks atpūšas. Taču salā dzīvo arī daudzi aktīvi un uzņēmīgi cilvēki. Tādēļ 2013. gadā Līvas ciemā tika izveidota neliela maiznīca, kas pēdējo piecu gadu laikā ir strauji augusi un paplašinājusies. Mūsdienās Muhu maizi var iegādāties desmitiem maiznīcu un pārtikas preču veikalos visā Igaunijā.

  • CompuCash ļauj pārvaldīt visas šīs tirdzniecības vietas, izmantojot vienu programmu.
  • CompuCash un Telema (Electronic Data Interchange) programmas integrācija nodrošina ātru elektronisku pirkšanas un pārdošanas rēķinu pārsūtīšanu starp maiznīcām.
  • Muhu Bakers vadība izmanto īpašniekiem paredzētu web vadības aplikāciju, kas ļauj viedtālrunī skatīt tekošajā laikā informāciju par pārdošanu un klientiem.

 

Kāpēc jūs izvēlējāties CompuCash kā savu POS sistēmu?

CompuCash ir tirgū jau ļoti ilgu laiku. Mums būtiskākās priekšrocības ir elastība un izcila klientu apkalpošana, par ko galvoja citi apkārtnes uzņēmumi, kas jau labu laiku strādāja ar CompuCash. CompuCash tehniskie darbinieki bija pretimnākoši un jau no paša sākuma atstāja labu iespaidu.

Lietotāja interfeiss nesenā pagātnē bija piedzīvojis nopietnu modernizāciju, programmatūras funkcionalitātes uzlabojumus, tad nu nolēmām, ka ir īstais brīdis. Piemēram, mūsu biznesā ir svarīgi uzraudzīt miltu avotu, kas tiek sajaukts ar raugu, lai ceptuvēs pagatavotu mīklu, tāpēc talkā lieliski nāca CompuCash sniegtā iespēja apvienot centrālo noliktavu ar ražošanas telpām, lai varētu viegli uzraudzīt produktu kustību.

Vēl viens būtisks ieguvums mums ir pārskatāmās pārdošanas atskaites, kas nodrošina īpašniekam visu nepieciešamo informāciju, lieki nesarežģījot lietas. Nepieciešamā informācija tiek apkopota automātiski.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.