Okaidi

Latvijas un Igaunijas Okaidi veikalos tiek izmantota CompuCash POS sistēma.

CompuCash piedāvā

  • Latvijas un Igaunijas Okaidi veikalos tiek izmantota CompuCash POS sistēma. Pateicoties speciāli priekš Okaidi izstrādātajam pavadzīmju importēšanas modulim, jaunu preču ievadīšana sistēmā ir ātra.
  • Identiska sistēma tiek izmantota Latvijā un Igaunijā. CompuCash ir pārstāvēts visā Baltijā, tāpēc mēs varam piedāvāt vienotu risinājumu vairākos tirgos.
  • Okaidi iepirkuma rēķini sistēmā tiek ievadīti, izmantojot ērtu web bāzes CompuCash importētāju. Darbiniekam produkti nav jāievada manuāli.
  • CompuCash ļauj izmantot dāvanu kartes. Okaidi pārdotās dāvanu kartes ir uzskaitītas CompuCash sistēmā, sniedzot detalizētu pārskatus par to izmantošanu.
  • Okaidi ir sasaistījusi POS kases ar videonovērošanu sistēmu, lai veikalu vadītāji un īpašnieki vienmēr zinātu, kas notiek pie kasēm.

 

Janeks Birnbaums mazumtirdzniecības biznesā darbojas vairāk nekā desmit gadus. Viņa uzņēmums L’Dolcevita Latvijā un Igaunijā tirgo tādus produktus kā Okaidi bērnu apģērbi, Change sieviešu apakšveļa un Bottega Verde kosmētika.

“Jau gadiem visos savos veikalos izmantojam CompuCash POS sistēmu integrētu kopā ar videonovērošanas risinājumu. Turklāt viņi mums piegādāja speciāli mums pielāgotu franšīzes interfeisu.

Ar CompuCash sadarboties mēs nolēmām jau 2005. gadā. Viņi sevi ir pierādījuši kā elastīgi un atsaucīgi. CompuCash ir augstākās kvalitātes un konkurētspējīgs produkts, varu to droši ieteikt citiem mazumtirgotājiem.”

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.