OKO restorāns

CompuCash piedāvāto risinājumu visiem saviem restorāniem ir izvēlējies Restorānu tīkls Oko. Vairākus apbalvojumus saņēmuši Oko Resto Haabneeme, Tuljak, Paju Villa un NOA restorāni. White Guide Nordic, kas novērtē Ziemeļvalstu restorānus, Igaunijas labākā restorāna titulu vairākkārt ir piešķīris NOA restorānam .

Compucash piedāvā

  • Virtuves ekrāni. Ekrāns virtuvē aiztaupa skraidīšanu ar lapiņām un sniedz labāku pārskatu par pasūtījumiem.
  • Pasūtījumi tiek veikti CompuCash viesmīļa aplikācijā uz mobilās ierīces. No tās pasūtījumi uzreiz tiek nosūtīti uz virtuvi un bāru.
  • Oko restorānu ķēde ir labs piemērs tam, ka restorānus ar dažādām ēdienkartēm un koncepcijām var pārvaldīt caur vienu datu bāzi.

Oko restorānu īpašnieki ir snieguši daudz atsauksmju, sniedzot ieguldījumu CompuCash kases sistēmas attīstībā. Pēc Tõnisa Siigura teiktā, viņiem ir bijis svarīgi, ka CompuCash ņem vērā viņu idejas un realizējis tās jaunos tehniskos risinājumos. Ir būtiski, lai CompuCash nepārtraukti attīstītos līdz ar klientu vajadzībām.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.