Rahva Toit pusdienu ēdnīca

CompuCash ir ideāls risinājums pusdienu ēdnīcām. Lai garantētu ātru un plūstošu apkalpošanu, svarīga ir integrācija ar bankas termināļiem, klientu kartēm, pašapkalpošanās kases sistēmām un svariem.

Rahva toit ir seši restorāni, kas lieliski piemēroti gan brokastīm, gan pusdienām.

Compucash offers

  • Ātrai apkalpošanai ir svarīgi skārienjutīgajā ekrānā loģiski izkārtotas produktu un to grupu pogas. CompuCash sistēmā ir reti viegli izkārtot pogas uz ekrāna, turklāt sistēma ir elastīga – ir iespējams izmantot dažādas krāsas un pat attēlus.
  • Rahva Toit pusdienu ēdnīcu ķēde izvēlējās no CompuCash nomātos maksājumu termināļus, kas ir ātri, integrēti norēķinu sistēmā, ar krāsainiem ekrāniem un bezkontakta norēķinu iespēju.

 

 

 

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.