Reval Cafe

Igaunijas kafejnīcu tīkls Reval Café jau gadiem izmanto CompuCash. Reval Café ir unikāls kafejnīcu tīkls Tallinā, kurā šobrīd ir 16 kafejnīcas.

 • 16 kafejnīcas
 • 15 gadu pieredze

CompuCash piedāvā

 • Iespēja pārvaldīt visas kafejnīcas, izmantojot vienu programmatūru.
 • Papildus visaptverošai atskaišu veidošanai un noliktavas pārvaldībai, CompuCash ļauj arī izmantot vienu klienta karti visās kafejnīcās un dod iespēju izmantot dāvanu kartes, kas darbojas pēc tāda paša principa kā kredītkartes.
 • Lojalitātes sistēma ir balstīta uz ID karti un ir daļa no CompuCash programmatūras.
 • Kafejnīcas izmanto integrāciju ar elektroniskajām pavadzīmēm, aiztaupot laiku pavadzīmju un rēķinu ievadīšanai sistēmā.

 

Papildus parastajām kafejnīcām, Reval Café Swedbank biroja ēkā ir uzstādījuši pašapkalpošanās kafijas stūrīti. Nebūtu saprātīgi tur algot viesmīli, tā vietā tiek izmantota pašapkalpošanās kase.

Kā norāda Reval Café pārstāvis Renē Treifelds, tas ir vērtīgs risinājums, jo cilvēki, kuriem ir pieejams šis kafejnīcas stūrītis, ir Swedbank darbinieki un viņu viesi, citādi šī ir slēgta biroju ēka. Kafijas stūrītī vienīgā iespēja norēķināties ir ar bezkontakta norēķiniem, kas nozīmē arī to, ka pirkuma summa nedrīkst pārsniegt 25 eiro.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.