CompuCash jau piecos Emirātos

Restorāni, kafejnīcas un veikali piecos Emirātos no septiņiem jau izmanto CompuCash, lai paātrinātu pārdošanu: Dubaijā, Šārdžā, Rasal Khaimah, Abū Dabī un Adžmanā. https://compucash.ae/

CompuCash partneris AAE un visos Tuvajos Austrumos ir Fintech. Kā arī, lai atvērtu aizvien jaunus tirgus noslīpētajam un konkurētspējīgajam CompuCash zīmolam, tiek turpināta sadarbības nostiprināšana ar Ekatco. Dubaijas restorāni mēnesī vien uzņem ap 1,1 miljonu apmeklētāju. “Tas ir spēcīgs tirgus ar daudzām iespējām”, Ektaco izpilddirektors Jelles kungs, ir cerību pilns.

Uzziniet vairāk par CompuCash un kļūstiet par mūsu partneri savā tirgū: https://compucash.lv/product/compucash/

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.