CompuCash ieved lauku tūrismu digitālajā laikmetā

Lauku tūrisms Lietuvā šobrīd uzplaukst un SIA Empirija, kas ir CompuCash partneris Lietuvā, tikko ir uzsācis jaunu projektu – Rezervāciju vadības sistēma lauku tūrisma sektorā.

“Keružė”, kas atrodas Dzūkija Nacionālajā Parkā, ir pirmais lauku tūrisma uzņēmums, kas ieviesis CompuCash sistēmu. Klients atsauksmē min, ka šī ir visuzticamākā un ērtākā rezervāciju pārvaldības programma. Tā ne tikai ievērojami atvieglo ikdienas uzdevumus, bet arī palīdz izvairīties no kļūdām un nodrošina vienmērīgu darbplūsmu.

Lauku tūrisma bizness ir viens no jaunākajiem un plaukstošākajiem darbības virzieniem Lietuvā. Lai gan tā joprojām ir jauna nozare, tai jau ir savas tradīcijas, kā arī paplašinās tās klientu loks. Daudzi pilsētās dzīvojošie izvēlas lauku tūrismu kā nedēļas nogales atpūtu, lai būtu tuvāk dabai un atpūstos no pilsētas steigas un trokšņiem, pavadot laiku peldoties ezerā, pastaigājoties pa mežu vai laivojot. Mēs daudz labprātāk brīvdienas vai nedēļas nogales pavadām klusā un mājīgā vietā, nevis dodamies uz pūļu pilniem, dārgiem galamērķiem.

CompuCash ir izstrādāts un pielāgots ikdienas uzdevumu vienkāršošanai. Sistēmas darbība ir ļoti vienkārša un piemērota plašam klientu lokam, neatkarīgi no viņu vecuma vai IT prasmēm. Vissvarīgākā iezīme ir vienkāršība un laika ietaupīšana.

CompuCash piedāvā izmantot šādas iespējas:

  • Istabiņu rezervācija
  • Rezervāciju pārvaldība
  • Istabiņu / mājiņu pieejamība
  • Kalendārs
  • Papildus ekipējuma nomāšana (laivas, ūdens velosipēdi, pirts, kubla u.c.)
  • Priekšapmaksas rēķini un gala rēķins
  • Klienta profils (vārds, uzvārds, dzimšanas gads, tālruņa numurs, e-pasts un valsts)

CompuCash sistēma ir izstrādāta, lai optimizētu un atvieglotu darba slodzi sastrēguma brīžos un tūrisma sezonas laikā, kā arī izmantotu visas priekšrocības, ko sniedz jaunās tehnoloģijas.

No šī brīža Jūs varat aizmirst veikt pierakstus dienasgrāmatās vai piezīmju grāmatiņās, veikt korekcijas, izsvītrot informāciju, atkārtot to un galu galā neizbēgamās kļūdas.

Kļūdu vairs nebūs un, kas ir vēl svarīgāk – vairs nebūs jātērē dārgais laiks, rakstot visu ar roku dienasgrāmatās. Tas viss ļauj ātri un efektīvi pārvaldīt Jūsu uzņēmumu un Jūsu laika grafiku. 

Mūsu klientiem ir iespēja aplūkot atskaites un pašiem veikt padziļinātu izpēti, lai uzlabotu savu biznesu. CompuCash sistēma dos iespēju redzēt – cik cilvēku apmeklēja vietni, kāds bija pieprasījums pēc numuru rezervācijas, un cik numuri netika norezervēti paaugstināta pieprasījuma dēļ. Kā arī būs iespēja redzēt, kāda klientu bāze biežāk apmeklē Jūsu iestādi (ģimenes ar bērniem, vientuļie, pāri utt.). Visa informācija, kas būs nepieciešama peļņas palielināšanai nākamajai sezonai, būs pieejama viena klikšķa attālumā.

CompuCash partneris Lietuvā SIA Empirija šopavasar koncentrējas uz augošo lauku tūrisma nozari un saskata tajā labu potenciālu augt gudri, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.