CompuCash detalizētie pārdošanas pārskati tagad arī tiešsaistē

Mūsu kases sistēmas CompuCash piektā paaudze soli pa solim sasniedz savus klientus. Mēs lepojamies, ka varam paziņot, ka no šī brīža detalizēti pārdošanas pārskati ir pieejami arī tiešsaistē compucash5.com. Lietotāji var pētīt un analizēt savus pārdošanas datus pa sev nozīmīgiem rādītājiem un interesējošiem periodiem.

Elastīgais CompuCash atskaišu modulis ir izveidots tā, lai lietotāji varētu izvēlēties datus, grupējot pārskatā rādāmos, kā arī mainīt kolonnas un to secību. Sagatavoto pārskatu var saglabāt kā pdf, ielādēt Excel vai csv formātā vai vienkārši izdrukāt.

Salīdzinājumā ar CompuCash ceturto paaudzi, jaunajai funkcionalitātei ir dažādu periodu datu salīdzināšana iespēja. Jūs variet izvēlēties ne tikai konkrētu perioda sākumu un beigu datumu, bet arī konkrētus dienas laika posmus (piemēram, no pusdienlaika līdz plkst. 14:00), par kuriem vēlaties skatīt datus. Varat izvēlēties – kurus laika nogriežņus salīdzināt.

Pārskatus, kurus izmantojat biežāk, var saglabāt kā paraugus un vēlāk ātri atkal atvērt. Ja nepieciešams, šos saglabātos pārskatus varat arī rediģēt .

Ja esat jau CompuCash vadības paneļa lietotājs tad, aicinām izbaudīt detalizētus pārdošanas pārskatus kanālā compucash5.com. Ja vēl nē, tad lūdzu ziņojiet mums par savu vēlmi to darīt uz mūsu e-pastu: sales@compucash.lv

CompuCash – detalizēta analīze un gudri lēmumi