CompuCash novērtēts Lietuvā

CompuCash partneris Lietuvā JSC “Empirija“ labprāt iepazīstina Jūs ar vienu no saviem pastāvīgajiem klientiem — restorānu “Blue Lotus”, kas atrodas Viļņā, Totorių ielā 16.

Indija un Taizeme ir slavenas ar senām kulinārijas mākslas tradīcijām. Restorāns “Blue Lotus” īpaši tika atvērts, lai arī Viļņā ienestu šīs mākslas garšu. Restorāna klientiem patīk apvienot labāko no taizemiešu un indiešu virtuves, savukārt restorāna darbinieki parūpējas par ēdienu augsto kvalitāti un autentiskumu. Aicinām ciemos nobaudīt gardus ēdienus, ko gatavo trīs pieredzējuši šefpavāri no Indijas un Nepālas, kas savas prasmes virtuvē noslīpējuši līdz pilnībai.

Restorānu grupa veiksmīgi strādā arī trīs citos restorānos Tallinā – Villa Thai, Ginger Cafe un Ingver.

Restorāns „Blue Lotus“ jau trīs gadus veiksmīgi strādā ar tirdzniecības vietu sistēmu CompuCash.

Pēc „Blue Lotus” īpašnieku domām, CompuCash ļauj ātri, ērti un bez kļūdām vadīt restorāna darbu.

Sasniedzot minimālo nepieciešamo produktu noliktavas atlikumu, programma automātiski informē restorāna darbiniekus. Plašs atskaišu klāsts pēc laika, datuma un citiem kritērijiem ļauj netraucēti un gudri pārvaldīt restorāna darbības.

Biznesa vadības sistēma ļauj restorānam „Blue Lotus” labāk optimizēt savu darba plūsmu, vadīt un uzraudzīt restorāna darbību, samazināt izmaksas, ietaupīt laiku un izdevumus un tiekties pēc pilnības, izmantojot gudras atskaites. Īpašnieki un vadītājs tās var apskatīt tiešsaistē, izmantojot CompuCash lietotni savā viedtālrunī (Android / iOS).

Tiešsaistes kases un biznesa vadības sistēmu Compucash katru dienu izmanto 15 000 cilvēku restorānos, kafejnīcās, veikalos un servisa centros Eiropā un Apvienotajos Arābu Emirātos. Lietotāji to raksturo kā “viegli lietojamu, efektīvu un aiztaupa laiku un izmaksas”. Tā ir arī priekšrocība attiecībā pret citām sistēmām, jo tai ir plaša funkcionalitātes izvēle, piemēram, virtuves ekrāns, mobilā aplikācija pasūtījumu pieņemšanai no galdiņiem terasēs, CRM u.c.

CompuCash priekšrocības:

  1. Vienkārša un intuitiva lietošana
  2. Pārraudzība tekošajā laikā
  3. Videonovērošanas intergācīja
  4. Plaša funkcionalitāte
  5. Receptes un sastāvdaļu aprēķini
  6. Pārdošanas akciju iespējas
  7. Visu veidu pārdošanas atskaites

Sasniedziet savus mērķus ātrāk un efektīvāk, izmantojot CompuCash!

Uzziniet vairāk par CompuCash iespējām restorāniem.

Laipni aicinām sazināties ar mums!