CompuCash novērtē Abū Dabī

Pirms gada sākām pārdot CompuCash Dubajā, bet diezgan ātri klienti arī no citiem emirātiem sāka izmantot CompuCash POS sistēmu. Šobrīd mūsu klienti Abū Dabī ir no visdažādākajiem biznesa segmentiem. Abū Dabī ir Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsēta un lielākais no septiņiem emirātiem. 

Ja esiet viesojies Abū Dabī, tad droši vien arī esiet devies apskatīties Emirates Palace vai pat palikāt tur pa nakti. Tā ir vecās pasaules greznā stila viesnīca un populārs tūrisma objekts ar vairākiem veikaliem. CompuCash tiek izmantots Emirates Palace smaržu veikalā Jealous Gallery.

Kopā Abū Dabī ir ap 4000 restorānu un kafejnīcu. Vairākos no tiem tiek izmantota CompuCash POS sistēma. Piemēram, kosmopolītiskajā Abū Dabī pludmales rajonā Al Rahas atrodas itāļu restorāns Andiamo Bistro ar lielisku interjera dizainu un savu maizes ceptuvi.

Plašā funkcionalitāte un dažādu moduļu izvēle padara CompuCash par piemērotu programmatūru arī skaistumkopšanas centriem. Piemēram Strands Ladies Beauty Centre pārdod savus pakalpojumus, izmantojot CompuCash programmatūru.

Šie trīs dažādie biznesa veidi ir izvēlējušies CompuCash galvenokārt tā plašās funkcionalitātes un lietošanas draudzīguma dēļ. Ja vēlaties kļūt par CompuCash partneri jaunā tirgū, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu sales@compucash.lv  vai pa telefonu +371 2688 2932.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.