CompuCash – mobilais informācijas panelis vadītājam

Vai esat informēts par CompuCash mobilo informācijas paneļa lietotni, lai sekotu līdzi sava uzņēmuma rezultātiem un ātri pieņemtu lēmumus, pamatojoties uz reālā laika datiem? Aplikācija CompuCash5 piedāvā vadītājiem iegūt lielisku pārskatāmību par nozīmīgākajiem Jūsu uzņēmuma rādītājiem no ierīces, kas Jums ir visērtākā. Ja vēlaties sākt lietot CompuCash5, rakstiet uz sales@compucash.lv vai zvaniet +372 2688 2932. Ja jau esiet CompuCash5 informācijas paneļa lietotājs, izbaudiet ātrāko un jaunāko versiju ar vēl dažām papildu funkcijām.

CompuCash vadītāja aplikācija parāda sekojošo:

 • apgrozījumu
 • rēķinu skaitu
 • vidējo rēķinu summu
 • klientu skaitu
 • klientu karšu statistiku
 • un citu būtisku informācīju par Jūsu uzņēmumu.

Informācija ir viegli saprotama un lieliski vizualizēta. Mēs atbalstām dažādas grafiku formas un salīdzinājumus. Variet salīdzināt dažādus periodus, tirdzniecības vietas un pārdevējus.

Jaunā versija darbojas ātrāk un lietotāji to var pielāgot savām vajadzībām. Mēs esam pievienojuši funkcionalitāti, kas ļauj mainītu savu personīgo, saglabāto logrīku. Kā arī pēc sporta klubu, SPA un citu pakalpojumu sniedzēju lūguma, kuriem īpaši aktuāla ir klientu karšu un abonementu izmantošanas uzraudzība, ir izstrādāts jauns rīks.

CompuCash5 aplikācija darbojas gan uz Android, gan iOS iekārtām. Tā ir CompuCash 4000 POS pielikums.

Apskatiet īsu risinājuma video:

Take a look at a short video of the solution:

Lai sāktu izmantot lietotni Compucash5, lūdzu sazinieties ar sales@compucash.lv

Izvērstāki pārskati tabulu formātā šobrīd ir izstrādes stadijā. Šis risinājums ļaus aplūkot un analizēt pārdošanas datus vēl detalizētāk.

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.