CompuCash Waiter aplikācija

CompuCash Waiter ir mobilā aplikācija pasūtījumu pieņemšanai restorānos un kafejnīcās gan iOS (iPhone, iPad), gan Android (Samsung, Huawei utt.) iekārtām.

Kristīna, viesmīle Pelmē, komentē: “Ātrāk nekā uz papīra”.

Ko ar to var darīt?

  • pieņemt pasūtījumus no galdiņa vai piegādei uz mājām
  • tabulā ierakstiet cilvēku skaitu pie galdiņa statistikas vajadzībām
  • pasūtījumi tiks nosūtīti pa taisno uz Jūsu virtuvi vai bāru, un viesmīlis var doties pie nākamā galdiņa
  • pasūtījumu var veikt katram cilvēkam pie galdiņa atsevišķi, ja tas ir nepieciešams
  • pie nepieciešamības izmainīt pasūtījumu
  • pievienot īpašas vēlmes ēdieniem, dzērieniem vai piezīmi rēķina tabulai
  • pievienojiet ēdienu, dzērienus, ritinot izvēles paneli vai ar meklēšanas opciju

CompuCash Waiter darbojas kopā ar CompuCash 4000 office moduli un Windows bāzes POS tirdzniecības vietu. Lai iestatītu savus POS un iegādātos ierīces, lūdzu, sazinieties ar: sales@compucash.lv, aplikāciju var lejuplādēt šeit: Google Play vai AppStore.

CompuCash Waiter aktīvi tiek izmantots vairākos restorānos T1, Mall of Tallinn: PelmHelkChakraTokumaru un arī OKO restorānos (Viimsi). Lielākajā daļā šo restorānu jau 80% pasūtījumu tiek pieņemti ar Waiter lietotni. Kristīna, viesmīle no Pelm, komentē: “Ātrāk nekā uz papīra”. Inkrams no Chakra atzīmēja: „Pat mūsu mazajā vietā tam ir jēga. Viens pieņem pasūtījumus no galdiņiem, bet otrs pa to laiku var pagatavot ēdienu un dzērienus.

Pavasarī CompuCash tirgū piedāvās jauno Android un iPad planšetdatoru lietotni, kurā būs arī maksājumu funkcionalitāte, lai tā varētu aizstāt Windows tirdzniecības vietu un darboties kopā ar CompuCash4000 biroja daļu.

Kā arī CompuCash office soli pa solim kļūst par web bāzētu aplikāciju. Šobrīd jau ir pieejams detalizētas pārdošanas atskaites un vadības panelis vadītājam.  Virtuves ekrāns kopā ar CompuCash Waiter palielina darba ražīgumu. CompuCash virtuves ekrāns uzreiz parāda viesmīļa pieņemtos pasūtījumus, lai pavāri varētu ātrāk sākt darbu un veikli informēt viesmīļus.

Vairāk informācijas, lūdzu, jautājiet sales@compucash.lv un vienojieties par bezmaksas demonstrāciju: +371 2688 2932.

Savu pieprasījumu variet nosūtīt arī šeit.