Pieejams CompuCash tīmekļa interfeiss

CompuCash tirdzniecības vietu sistēmas izstrādes komanda ir aizņemta ar 5. paaudzes produktu. 2018. gadā mūsu klienti sāka izmantot tīmekļa pārdošanas interfeisu un informācijas paneli. Lai atvieglotu apkalpošanas procesu restorānos un kafejnīcās, mēs aplikāciju CompuCash Waiter palaidām uz Android un iPhone ierīcēm.

Šobrīd lepojamies, ka varam iepazīstināt ar pavisam jaunu produktu reģistru, kuru variet izmantot arī tīmeklī un kurš ir savienots ar CC4000 tirdzniecības vietu un biroju. Aicinām sākt to lietot! Lūdzu sazinieties sales@compucash.lv! Mēs augstu novērtēsim Jūsu atsauksmes, jo tās ir svarīgas mūsu produkta uzlabošanai.

Jaunajā produktu reģistrā varat veikt šādas darbības:

  • produktu grupu un apakšgrupu izveide
  • izveidot savus produktus un to komponentes
  • recepšu radīšana no saviem produktiem
  • pārdošanas paneļu un pogu pievienošana tirdzniecības vietu kases sistēmai

Jaunās paaudzes risinājums ir izstrādāts, balstoties uz mūsu klientu vajadzībām un vēlmēm. Kā arī vadoties no pieredzes darbā ar četru paaudžu tirdzniecības vietu sistēmām un citu tirdzniecības vietu risinājumu labākās prakses. Tāpēc mēs esam sadalījuši produktu CompuCash 5 divās daļās: pārdošanas produkti un komponenti. Pēdējā Jums jāievada mazāk informācijas, jo Jūs tos nepārdodat. Lai iegūtu labāku pārskatu, mēs esam vizualizējuši produktu grupas koka veidā. Tabulu skati ļauj klientiem pielāgot skatus atbilstoši savām vajadzībām, izvēlēties datu kolonnas un to secību.

Veidojot jaunu preču apakšgrupu, varat uzreiz izvēlēties tās tirdzniecības vietas pogas krāsu un tā tiks automātiski pievienota arī visām precēm, kuras pievienojat šai grupai. Ja vēlaties, variet mainīt dažu produktu pārdošanas pogu krāsu. Variet arī izvēlēties – vai vēlaties pievienot grupas pogu, vai atsevišķu pogu katram šīs grupas produktam un kuram panelim. Katrai tirdzniecības vietai Jūs variet izvēlēties, kurus paneļus vēlaties tur rādīt. Jums nav jāpārkopē paneļi no vienas tirdzniecības vietas uz citu.

CompuCash 5. paaudzes tirdzniecības vietu sistēmā variet ērti nomainīt komponentes no atlasītajām vai visām receptēm vienlaicīgi, krietni paātrinot darba procesu.

Mēs esam uzlabojuši arī CompuCash palīdzību un soli pa solim pievienojam jaunas rokasgrāmatas un video pamācības:

Nākamajā pavasarī CompuCash gatavos savu mobilo tirdzniecības vietu ar maksājumu funkcionalitāti Android un iPad planšetdatoriem. Šis risinājums darbosies neatkarīgi, t.i., bez CompuCash 4000 Windows tirdzniecības vietas, bet kopā ar CompuCash4000 biroju un datu bāzēm.

Gada laikā klajā tiks laisti šādi produkti:

  • pārdošanas moduļa daļas: pārdošanas cenas, atlaides un rēķinu reģistrs,
  • noliktavas modulis un
  • CRM modulis.

Tīmeklī balstīto CompuCash jūs atradīsiet: www.compucash5.com. Gadījumā ja jau esiet tā lietotājs, lūdzu, izmēģiniet arī tā produktu reģistru! Ja vēl neizmantojat, lūdzu, informējiet mūsu komandu par savu interesi!

Variāk informācījas varat lūgt sales@compucash.lv un vienoties par demonstrāciju: +371 2688 2932

Vai aizpildīt pieprasījuma formu šeit.