Integrēts karšu terminālis dubulto Jūsu pārdošanas ātrumu un ļauj izvairīties no kļūdām

Eiropā aptuveni puse maksājumu tiek veikti ar karti. Integrējot maksājumu termināli ar kases sistēmu, tirgotājiem ir divas galvenās priekšrocības:

  • dubulto maksajumu ātrumu
  • izslēdz cilvēku kļūdas

Divreiz ātrāki maksājumi

Integrējot kases sistēmu ar maksājumu termināli, vienas transakcijas laiks tiek samazināts par vairāk nekā 50%. Kā tas tiek panākts?

Pārdevējs savā kases sistēmā noklikšķinās uz kartes maksājuma pogas un parādīsies teksts “gaida karti”. Klients ievieto savu karti maksājumu terminālī un pārdevējs var sekot līdzi maksājuma soļiem uz sava ekrāna. Pārdevējam nav papildus jāievada norēķinu summa maksājumu terminālī, jo tas notiek automātiski.

Tas ietaupa 3-5 sekundes uz katru darījuma. Uz 200 darījumiem tas nozīmē jau 1000 sekundes ieekonomēta laika Jūsu uzņēmumam, jeb 15 minūtes papildus laika, lai apkalpotu vairāk klientu, īpaši sastrēguma stundās.

Varat izmantot arī bezkontakta maksājumus. Tas vēl vairāk paātrinās procesu. Nelielus pusdienu un dzērienu maksājumus pārsvarā arī veic šādā veidā, jo summas ir zem bezkontakta maksājumu limita.

Novērstas cilvēciskās kļūdas

Kā tas notiek? Kamēr pārdevējam steigā vai nogurumā maksājumu terminālī jāievada maksājamā summa ar roku, gadās, ka 10 eiro vietā tiek ievadīt tikai 1. Kļūda atklājas tikai maiņas beigās, bet trūkstošo naudu no klienta vairs nevar saņemt un ir nepieciešams laiks, lai noskaidrotu, kur kļūda radusies. Integrēts maksājumu terminālis un tirdzniecības vieta neļauj šīm kļūdām notikt.

Stingri drošības noteikumi nozīmē vairāk sertifikātus

Visiem karšu termināļiem, tāpat arī tirdzniecības vietu sistēmām un integrācijām ir jābūt sertificētiem. Tas nozīmē laikietilpīgu papildu programmatūras izstrādi un jauninājumus. Sertifikācijas process ietver simtiem testa darījumu un analīžu. Pēc tam 1-2 mēneši ir izmēģinājuma fāze un tikai pēc tam pārdevēji saņem atļauju reālai uzstādīšanai.

CompuCash ir ilgstoša pieredze maksājumu termināļu integrēšanā ar tirdzniecības vietām, kas nozīmē arī to, ka jau šobrīd ir pieejamas daudz integrācijas ar karšu termināļiem.

Maksājumu termināļa noma riskus atstāj iznomātājam

Tirgotāji pārsvarā dod priekšroku maksājumu termināļu nomai. Ja iegādājaties savu termināli, Jums tas ir jāiegādājas jauns. Var gadīties, ka rodas papildu prasības attiecībā uz starptautiskajiem kredītkaršu maksājumiem vai arī tiek pievienota jauna funkcionalitāte. Iznomātājam šādos gadījumos ir jāapmaina Jūsu termināļi, tāpēc Jūs neuzņematies risku.

Maksājumu termināļus var iznomāt bankā. Nomājot tos no bankas, lūdzu, noskaidrojiet, vai šo termināli var integrēt ar Jūsu izvēlēto kases sistēmu, un lūdziet bankai to arī iestatīt!