Video novērošana

Mūsdienīgas videonovērošanas kameras nodrošina Jūsu biznesa drošību un iespēju uzraudzīt.

Novērošanas kameras

Vienmēr ir nepatīkami risināt pārpratumus ar klientiem vai darbiniekiem. Parasti tās ir “tavs vārds pret manu” situācijas, kad abas iesaistītās puses kaut ko apgalvo un trešajām personām nav iespējams noskaidrot patiesību – izņemot gadījumus, kad ir uzstādīta novērošanas kamera.

Mēs piedāvājam pilnu risinājumu, kas ietver projektēšanu, kabeļus, uzstādīšanu un integrāciju. Labākais HikVision aprīkojums no mūsu partneriem.
Novērošanas sistēmu var integrēt ar piekļuves un kontroles kā arī POS sistēmām, lai patiešām būtu viegli atrast konkrēto video izgriezumu, kas attiecas uz konkrētiem notikumiem.

Novērošanas kameras, kuras iesakām izmantot kopā ar CompuCash POS sistēmu, atbalsta augstu izšķirtspēju, kas ļauj identificēt pat kases aparātā apstrādāto rēķinu nominālvērtības.

Novērošanas kameru ieraksti sniedz pārskatu par visiem notikumiem, kas notiek klientu apkalpošanai izmantotajās telpās. Pats par sevi saprotams, ka visiem ierakstiem neviens nespētu iziet cauri, tāpēc piedāvājam specializētu programmatūru, kas spēj analizēt apkalpojošā personāla darbību un sniegt padomus, piemēram, ja kādas darbības tiek atkārtotas neierasti bieži vai aizņem ilgāku laiku nekā parasti. Novērošanas kameras apkalpojošajam personālam un klientiem ir gandrīz nemanāmas, lai neradītu kaitinošo sajūtu, ka tevi kāds vēro.

Viegli intergēt

ar

Our video surveillance solution is used by:

Par novērošanas sistēmām sazināties:

Iegāde: +371 2 688 2932

Apkalpošana: +372 639 7939

sales@compucash.lv

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.