Apkalpošana ar telefona aplikācīju

CompuCash POS Waiter lietotne ir paredzēta pasūtījumu pieņemšanai no galdiņiem. To izmanto restorānos un kafejnīcās. Lai iestatītu savu telefonā POS, lūdzu, sazinieties ar: sales@compucash.lv Lai lejuplādērtu aplikācīju,spiediet šeit: Google Play (Android – Samsung, Sony u.c.) vai AppStore (iOS – iPhone, iPad). Mēs varam arī palīdzēt atrast piemērtoākās ierīces, ko izmantot Jūsu restorānā, bārā vai kafejnīcā.

Ko Jūs spējat izdarīt ar viesmīļu telefona aplikācīju?

  • pieņemt pasūtījumus no galdiņa vai pasūtījumus piegādei
  • ierakstīt cilvēku skaitu pie galdiņa statistikas vajadzībām
  • pasūtījumus aizsūtīt pa taisno uz virtuves vai bāra printeri, un viesmīlis var uzreiz doties apkalpot nākošo galdiņu.
  • veikt pasūtījumu katram cilvēkam pie galdiņa atsevišķi, ja nepieciešams
  • pie nepieciešamības izmainīt pasūtījumu
  • pievienot ēdieniem un dzērieniem klientu spec lūgumus
  • pievienot ēdienus un dzērienus no pogu paneļa vai ar meklēšanas opciju.

CompuCash viesmīļu aplikācīja tiek aktīvi izmantots simtos restorānu, piemēram, House of Food (Liepājā) FouLeen’s (Dubaijā un Abū Dabī), indiešu restorānā Chakra, japāņu franšīzē Tokumaru un arī Igaunijas pludmales restorānā OKO. Lielākajā daļā no šiem restorāniem jau 80 % pasūtījumu tiek veikti, izmantojot mūsu Waiter planšetdatora aplikācīju. Mobīlā POS sistēmas galvenokārt izmanto restorānos, tas nenozīmē, ka jūs to nevarat izmantot arī savā bārā vai kafejnīcā. Labs piemērs ir Dubaijā bāzētā itāļu kafejnīca Rossini vai Slash Coffee filiāles.

Kristīne, viesmīle House of Food, komentē: “Ātrāk nekā ar blociņu“, un Anna no SohoSushi atzīmēja: “Pat mūsu mazajā restorānā noder. Viens cilvēks pieņem pasūtījumus no galdiem, bet otrs jau var gatavot ēdienus un dzērienus“.

Arī CompuCash backoffice jau ir balstīts uz pārlūka bāzes (kā GMail). Tas nozīmē, ka jums ir piekļuve detalizētiem pārdošanas pārskatiem un vizualizācijām, esot kustībā. Turklāt mūsu pavāru ekrāna sistēma rada izdevīgu sinerģiju ar CompuCash POS viesmīļu aplikācīju. CompuCash virtuves ekrāns uzreiz parādīs pasūtījumus, kas pieņemti ar viesmīļu aplikācīju, tādējādi viņi varēs sākt darbu agrāk, un pavāri varēs ātri informēt viesmīļus, kad ēdiens gatavs.

Vēlaties pacelt galda apkalpošanu jaunā līmenī?

Aprunājieties ar mūsu speciālistu +371 26882932 vai rakstiet uz sales@compucash.lv