POS klientu ekrāns Jūsu reklāmām

Jūsu kases sistēmu lieliski var izmantot kā reklāmas platformu. Pret klientiem ir izvietoti klientu ekrāni, kuros klients var redzēt sava pirkuma saturu un summu. Puse ekrāna laukuma ir brīvi un tie ir piemēroti, lai varētu parādīt kādu Jūsu reklāmu. Kamēr nav veikti pirkumi, pilnekrāna režīmā var tikt rādīts Jūsu uzņēmuma logotips vai reklāmas kampaņa.

Šīs reklāmas varat atskaņot gan uz viena veikala vai kafejnīcas klienta ekrāna vai arī, ja Jums ir vairākas tirdzniecības vietas, tad uz visiem ekrāniem vairākos veikalos un kafejnīcās. Lai pievienotu attēlu vai video klienta ekrānam, no CompuCash pārvaldes moduļa jādodas uz Config-Configuration-Selling point – Ads. Varat izmantot attēlus līdz 10 MB un videoklipus līdz 50 MB.

Ja izmantojat POS ierīces ar nelielu klienta displeju, bet vēlaties lielāku, modernāku, lūdzu, informējiet mūs, un mēs nosūtīsim Jums piedāvājumu!

Meklējiet risinājumu, kas sevi pierādījis ?

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet.

telefons: +371 2688 2932

Sazinieties ar mums

Turpināt

Sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā

    CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
    CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.