CompuCash piedāvā daudzveidīgas un modernas POS iekārtas visām gaumēm

Neatkarīgi no tā, vai meklējat mūsdienīgu stacionāru POS iekārtu, kompaktu planšetes POS iekārtu vai pat plaukstas izmēra iekārtu, lai apkalpotu pie galdiņiem, mums ir Jums nepieciešamais.
POS hardware

Mums uzticās

Microsoft Windows Hardware Kit - best for cafes, restaurants and retail

Windows POS komplekts — piemērots kafejnīcām, restorāniem un mazumtirdzniecībai

Izturīga, moderna un par pieņemamu cenu Windows POS iekārta, kas izpildīs visas Jūsu prasības.
 • SAM4S Titan One 15′ Touch AiO 
 • 9.7′ LCD klientu ekrāns
 • Epson TM series čeku printeris
 • Naudas lāde
 • Iespējams pievienot magnētisko karšu lasītāju

Viss vienā SAM4S POS — piemērots restorāniem un kafejnīcām

Estētiska Windows POS iekārta, kas iederēsies Jūsu restorāna vai veikala interjērā.
 • SAM4S Forza 15′ All-in-One
 • Klientu ekrāns 9.7′ LCD
 • Epson TM series čeku printeris
 • Naudas lāde
 • Pieejams melnā vai baltā krāsā
TITAN S series
iPad POS hardware bundle - best retail and cafes

iPad POS iekārtu komplekts — piemērots Food Court un festivāliem

iPad POS komplekts par pieņemamu cenu palīdzēs ietaupīt vietu uz galda un sniegs jums netraucētu, bezvadu mobilu darbību.
 • iPad planšetdators
 • Pēc pasūtījuma izgatavots metāla statīvs (balts vai melns)
 • Ethernet/wireless Epson TM series čeku printeris
 • Naudas lāde
 • Bezvadu rūteris – pēc izvēles
 • Pieejams arī baltā krāsā

Samsung planšetdatoru POS komplekts — vislabākais Food Truck un neliela izmēra kafejnīcām

Komplekts par pieņemamu cenu, taču uzticams un mobils. Palīdzēs Jums nekavējoties uzsātkt pārdošanu un iegūt atskaites.
 • Samsung planšetdators
 • Samsung planšetdatora turētājs
 • Ethernet/wireless Epson TM series čeku printeris
 • Naudas lāde
 • Bezvadu rūteris
Handheld POS device - best for kiosks, farmer markets

Rokas POS ierīce - vislabāk piemērota izbraukumu tirdzniecībai

Pieejama un praktiska rokas POS ierīce — viss vienā.
 • Sunmi V2pro
 • Iebūvēts 58mm čeku printeris
 • Iebūvēts 1D/2D svītrkodu skeneris
 • Naudas lāde
 • Iebūvēta SIM karte

POS sistēmas perifērījas

Vai jums nav nepieciešams viss aparatūras komplekts? Mums ir atsevišķas aparatūras iespējas, lai jūs varētu sākt darbu.
Barcode scanner wired HP

Svītrkoda skeneris DATALOGIC Quick SCAN LITE

Barcode scanner wireless

Bezvadu svītrkoda skeneris

Cash Drawer- slider

Naudas lāde

Cash Drawer- flip-top

Naudas lāde

Čeku EPSON TM printeris

Card Reader magnetic (MSR)

Karšu lasītājs magnetic (MSR)

Card Reader Mifare NFC

Karšu lasītājs Mifare/NFC

Integrētie svari CAS ER

KDS skārienjūtīgais ekrāns

LCD klienta displejs

iPhone X telefons apkalpošanai pie galdiņiem

ID card printer

ID karšu printeris

Virtuves printeris Epson TM

Inventory scanner

Viedais skeneris ZEBRA TC26

Inventory scanner

Inventory scanner

Ko klienti saka par mums

Esam strādājuši ar dažādām kases sistēmām. CompuCash atskaites on-line režīmā mums ir lielākais ieguvums! Dati atjaunojas automātiski, un nav jāraizējas par pārdošanas un noliktavas datu atbilstību realitātei. Inventarizācijas veikšana ir ērta un viegli veicama.
Strādājam ar CompuCash jau sen, esam apmierināti gan ar programmas iespējām, gan tehnisko atbalstu. Lielisks risinājums, lai ērti izsekotu vairākiem ķēdes veikaliem. Atsaucīgi tehniskā atbalsta puiši.
Izmantojam CompuCash pašapkalpošanās kases. CompuCash vienkāršais un saprotamais interfeiss ļauj cilvēkiem bez pieredzes ar pašapkalpošanās kasēm pašiem tikt galā. Esam visnotaļ apmierināti.
CompuCash ir praktiska un, galvenais, viegli apgūstama kases un noliktavas sistēma. Darbs kļuvis jūtami efektīvāks, jo mums specifiskās atskaites var iegūt ātri un ērti.

Kāpēc jums nepieciešams iegādāties POS iekārtu?

Mūsdienu mainīgajā uzņēmējdarbības vidē uzticama un ātra kases sistēma (POS) ir būtiska, lai nodrošinātu nepārtrauktu darbību un uzlabotu klientu apmierinātību. POS iekārta ļauj uzņēmumiem ātrāk apstrādāt pirkumus, pārvaldīt noliktavas atlikumus un uzlabot darba efektivitāti. Ja vēlaties iegādāties kases sistēmas iekārtas vai izpētīt POS maksājumu risinājumus, esat nonācis īstajā vietā. Uzņēmumā CompuCash mēs piedāvājam augstākās klases POS sistēmas, kas atbilst dažādu nozaru specifiksajām vajadzībām. Tālāk mēs iedziļināsimies priekšrocībās, ko sniedz gudras ieguldījums POS iekārtā, apspriedīsim nianses, kas jāņem vērā pirms iegādes, un izsvērsim, ar ko CompuCash kases sistēma izceļas Latvijas POS sistēmu tirgū.

Kāpēc investēt POS iekārtā?

Tirdzniecības vietas POS iekārta ir nepieciešama visiem uzņēmumiem neatkarīgi no to lieluma vai nozares. Daži galvenie iemesli, kāpēc Jums iegādāties POS iekārtu:

Ātra pirkumu apstrāde

Izmantojot kases sistēmas iekārtas, uzņēmumi var bez pūlēm apstrādāt ātri lielu daudzumu darījumus. Šīs sistēmas ir aprīkotas ar noderīgām funkcijām, piemēram, preču meklēšanas funkcija un integrēti bankas karšu termināļi, kas paātrina norēķināšanās procesu, samazinot klientu gaidīšanas laiku un nodrošinot precīzus darījumus. Uzņēmumi var uzlabot klientu apmierinātību un palielināt uzņēmuma produktivitāti.

Noliktavas pārvaldība

Uzticama POS sistēma piedāvā visaptverošas noliktavas pārvaldības iespējas. Tas ļauj uzņēmumiem izsekot preču atlikumu līmenim, pārraudzīt populārākos produktu un ģenerēt pārdošanas pārskatus onlain režīmā. Ja ir pārskatāms un precīzs noliktavs pārskats, uzņēmumi var pieņemt realitātē balstītus lēmumus par iepirkumiem un cenu līmeņiem, tādējādi samazinot nekustīgo preču apjomu un palielinot peļņu.

Racionāla vadība

POS iekārtas racionalizē procesus, ļaujot uzņēmumiem ietaupīt pūles un laiku. Šīs sistēmas nemanāmi integrējas ar citu biznesa programmatūru, piemēram, grāmatvedības un klientu attiecību pārvaldības (CRM) rīkiem, atvieglojot datu sinhronizāciju un samazinot manuālo datu ievadi. Turklāt kases sistēma sniedz vizuālus pārskatu, izmantojot pārdošanas analīzi un ļaujot uzņēmumiem noteikt tendences, optimizēt mārketinga stratēģijas un veicināt pārdošanu.

Lietas, kas jāņem vērā, pērkot POS iekārtu

Iegādājoties POS iekārtas, ir ļoti svarīgi novērtēt vairākus nianses, lai būtu droši, ka veicat pareizo izvēli savam uzņēmumam. Galvenie apsvērumi:

Funkcionalitāte šodienai un iespējas nākotnei

Katram uzņēmumam ir unikālas prasības, tāpēc ir svarīgi izvēlēties POS iekārtu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Apsveriet tādas funkcijas kā noliktavas pārvaldība, pārdošanas sniegšanas iespējas, saderība ar esošajām sistēmām un dažādu maksājumu metožu atbalsts. Ar funkcijām bagātas POS sistēmas izvēle nodrošinās jūsu uzņēmumam nepieciešamos rīkus, lai gūtu panākumus.

Mērogojamība un elastība

Augot jūsu uzņēmumam, pieaug arī jūsu darbības vajadzības. Ir ļoti svarīgi ieguldīt POS iekārtā, kas var pielāgoties jūsu nākotnes prasībām. Meklējiet sistēmas, kas nodrošina mērogojamību un elastību, ļaujot jums pievienot jaunas funkcijas, integrēties ar trešo pušu lietojumprogrammām un bez problēmām atbalstīt papildu atrašanās vietas. Mērogošanas risinājums nodrošinās jūsu uzņēmuma nākotni un ļaus pielāgoties mainīgajai tirgus dinamikai.

Drošība un atbilstība

Klientu datu aizsardzībai un atbilstības nozares noteikumiem nodrošināšanai jābūt galvenajai prioritātei. Meklējiet kases aparātu, kas atbilst nozares standartiem atbilstošiem drošības protokoliem, tostarp datu šifrēšanai. Turklāt pārliecinieties, ka sistēma atbilst attiecīgajiem datu aizsardzības noteikumiem, piemēram, Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (GDPR) vai Maksājumu karšu nozares datu drošības standartam (PCI DSS).

Klientu atbalsts un apmācība

Uzticams POS iekārtu nodrošinātājs piedāvā lielisku klientu atbalstu un apmācības resursus. Pārliecinieties, ka pārdevējs savlaicīgi sniedz palīdzību tehnisku problēmu vai jautājumu gadījumā. Turklāt interesējieties par apmācības programmām un materiāliem, lai nodrošinātu, ka jūsu darbinieki var efektīvi izmantot kases aparātu programmatūru jau no pirmās dienas.

CompuCash: jūsu uzticamais POS iekārtu nodrošinātājs

Uzņēmums CompuCash lepojas ar to, ka esam vadošais POS iekārtu un maksājumu risinājumu nodrošinātājs. Lūk, kāpēc uzņēmumi izvēlas mūs par savu iecienītāko partneri:

Plašs produktu klāsts

Mēs piedāvājam plašu POS iekārtu izvēli, lai apmierinātu visu izmēru un nozaru uzņēmumus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir mazumtirdzniecības veikals, restorāns vai pakalpojumu uzņēmums, mums ir ideāls risinājums jūsu īpašajām vajadzībām. Mūsu POS iekārtas ir aprīkotas ar vismodernākajām funkcijām, lai optimizētu jūsu darbības un uzlabotu klientu apkalpošanas pieredzi.

Kvalitāte bez kompromisiem

Mēs saprotam, cik svarīga ir POS sistēmas uzticamība un izturība. Tāpēc mēs iegādājamies tikai augstas kvalitātes produktus no atzītiem ražotājiem. Mūsu POS iekārtas ir konstruētas tā, lai izturētu stingru lietošanu, nodrošinot ilgtermiņa veiktspēju un minimālu dīkstāves laiku jūsu uzņēmumam.

Pielāgošana un integrēšana

Mēs ticam, ka mūsu klientiem tiek piedāvāti īpaši pielāgoti risinājumi. Mūsu kases automātus var pielāgot atbilstoši jūsu zīmolam un darbības prasībām. Turklāt mēs piedāvājam nevainojamu integrāciju ar trešo pušu lietojumprogrammām, ļaujot jums izmantot esošos ieguldījumus programmatūrā un uzlabot produktivitāti.

Ekspertu atbalsts un apmācības

Mūsu speciāli izveidotā atbalsta komanda ir pieejama, lai palīdzētu jums katrā POS ceļojuma posmā. Neatkarīgi no tā, vai jums ir tehniski jautājumi, vai jums ir nepieciešams novērst problēmas, vai arī jums ir nepieciešami norādījumi par sistēmas optimizāciju, mūsu zinošie speciālisti ir tikai viena zvana attālumā. Mēs piedāvājam arī visaptverošus mācību materiālus, lai nodrošinātu, ka jūsu personāls ir labi sagatavots POS iekārtas efektīvai izmantošanai.

Konkurētspējīgas cenas

Mēs saprotam, ka, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbībā, ļoti svarīgs faktors ir pieejamība. CompuCash mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas, neapdraudot kvalitāti. Mēs ticam, ka mūsu klientiem ir jānodrošina vērtība, piedāvājot rentablus kases sistēmu risinājumus, kas sniedz taustāmu ieguldījumu atdevi.

Secinājums

Ieguldījums kases aparātā ir stratēģisks solis, kas var ievērojami uzlabot jūsu uzņēmuma darbību un klientu apmierinātību. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties kases aparātu tiešsaistē, izpētīt POS programmatūras maksājumu risinājumus vai atrast uzticamu kases aparātu piegādātāju, CompuCash ir jūsu uzticams partneris. Ar mūsu plašo produktu klāstu, bezkompromisa kvalitāti, pielāgošanas iespējām, ekspertu atbalstu un konkurētspējīgām cenām mēs esam apņēmušies tādiem uzņēmumiem kā Jūsu nodrošināt efektīvus un uzticamus POS risinājumus.

Mūsu komanda gatava Jums palīdzēt

Nosūtiet mums ziņu vai jebkurus jautājumus, un mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk!

Vispārīgi jautājumi

Kaspars

+371 26882932

Tehniskais atbalsts

+371 20665556