Digitālās zīmoga kartiņas vērtība

Zīmogu kartiņas paver lielisku iespēju izveidot savu pastāvīgo klientu bāzi. Daudzās vietās tiek izmantotas papīra zīmogu kartiņas (kafijas namiņi, degvielas uzpildes stacijas, burgernīcas utt.), kuras diemžēl nav gana labas. Bieži gadās, ka patstāvīgais klients papīra kartiņu aizmirsis vai arī pazaudējis pavisam un tāpēc gūst nepatīkamu pieredzi.

CompuCash kases sistēma piedāvā Jums drošas digitālās zīmoga kartiņas, kurai klientam, lai tiktu izmantota, nav jābūt līdzi. Tas ir arī ērtāks rīks Jūsu viesmīļiem.

Zīmogu kartiņas ir vienkāršs veids, kā motivēt klientus atcerēties par Jums. Pusdienu ēdnīcās, kafejnīcās un kāpēc ne arī restorānos var piedāvāt tādas kampaņas kā “katras desmitās pusdienas par brīvu”, “katra piektā kafija par brīvu”, “katra desmitā pica bez maksas” utt.. Vienīgais šo kampaņu ierobežojums ir Jūsu fantāzija. Sava klienta motivāciju variet palielināt, uzdāvinot pāris zīmogus jau pašā sākumā.

Ja izmantojat manuāli apzīmogotas kartiņas, Jums nav ne jausmas par to, cik kartīšu jau ir Jūsu klientu rokās, cik zīmogu jau ir savākti. Tas arī nepalīdz atklāt viltotu karšu vai zīmogu izmantošanu.

Digitālā zīmogu kartiņa nozīmē, ka visa informācija par nopelnītajiem zīmogiem tiek apstrādāta kases sistēmā. Kases sistēma identificē klientu un seko līdzi viņa zīmogu skaitam. Šāda veida digitālais un personalizētais risinājums padara to daudz uzticamāku un drošāku. Turklāt CompuCash kases sistēmas risinājums ir vēl ērtāk lietojams, jo var izmantot jau esošās lojalitātes kartes un nav nepieciešams neko fiziski apzīmogot.

CompuCash digitālo zīmogu kartiņām varat izmantot dažādas identifikācijas iespējas, t.sk. ID-karte, magnētiskā karte vai m-Tasku risinājums (mobilā lojalitātes karte). Sistēma ir gaužām vienkārša. Varat iestatīt, cik punktu vai zīmogu tiek savākti no dažādām Jūsu pārdotām precēm un ko klienti saņems par šiem zīmogiem vai punktiem. Varat arī iestatīt, ko tieši klienti var saņemt bez maksas vai ar pazeminātu cenu.

Interesē digitālo zīmogu kartiņu risinājums? Sazinieties ar mums !